Merino Sjaal Bonnies | Bonbon
OverzichtDeze Merino Sjaal Bonnies Bonbon is een kleurrijke en zachte sjaal van 100% merinowol uit Italië. De sjaal voelt heerlijk zacht aan, valt soepel en is met zijn lengte van 190 cm op verschillende manieren te dragen.
Bonbon heeft een warme combinatie van diep rood en verschillende tinten roze. De gele Bonnies-streep geeft de sjaal een vrolijk accent. Daarnaast zijn er twee felle roze strepen en een oranje streep verwerkt. Juist die combinatie maakt deze sjaal speels en vrolijk, zonder dat de kleuren hun warmte verliezen.
Een fijne sjaal voor elke dag: zacht, warm en met net genoeg kleur om je outfit op te vrolijken.
Kenmerken
Materiaal: 100% merinowol – mulesing free
Afmetingen: ca. 190 × 32 cm
Kleuren: diep rood en verschillende tinten roze, met gele, felle roze en oranje strepen
Productie: gemaakt met garen uit Italië en geproduceerd door een breifabriek in Łódź
Onderhoud: regelmatig laten luchten. Pas wassen als het echt nodig is op het wolwasprogramma op 30 °C met lanolinehoudend wolwasmiddel. Plat laten drogen.
Waarom merino?
Merinowol is zacht, ademend en temperatuurregulerend. De wol houdt je warm wanneer het koud is, maar voelt ook prettig aan op mildere dagen. Daarnaast is merinowol een natuurlijk en biologisch afbreekbaar materiaal.
