Bonnies is een slow fashion merk van ontwerpster Anne-Marèl. Met natuurlijke materialen en kleinschalige productie in Europa staat het merk voor vakmanschap en duurzaamheid.

Het verhaal van Bonnies begon klein: toen Anne-Marèl elf jaar oud was, haakte ze met hulp van de buurvrouw haar eerste “bonnetje" voor een pasgeboren nichtje. Twee jaar later schreef ze zich in bij de Kamer van Koophandel en kocht ze haar eerste breimachine om sjaals te maken. Daarmee zette ze de eerste stappen richting een eigen label, altijd gedreven door liefde voor ambacht en natuurlijke materialen.

Vandaag de dag zijn de sjaals en beanies binnen ons Wildakker-assortiment geproduceerd in Europese ateliers, maar Anne-Marèl maakt daarnaast ook nog steeds zelf sjaals in haar eigen atelier. Zo blijft ze dicht bij haar oorsprong: klein, persoonlijk en met oog voor detail.

Sorteer op

Openingstijden

Vrijdag 30 oktober 
11:00u tot 14:00u

Woensdag 4 november
10:00 tot 12:00u

meer...

Wij verkopen onze producten niet online.

Je bent van harte welkom bij ons in Lieren tijdens de openingstijden of op afspraak. Wil je er zeker van zijn dat jouw favoriet er nog is? Stuur dan gerust een e-mail naar info@dewildakker.nl voor meer informatie over de beschikbaarheid.

Instagram

Volg ons ook op Instagram en blijf op de hoogte van onze acties, huidige collectie en reguliere openingstijden. 

Neem ook regelmatig een kijkje bij ons Wildakker nieuws 🗞️ op de website.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2016 - 2026 De Wildakker | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel