45-48

Ski-sokken | Alpacawol mix

Artikel 4 van 5
€ 29,95 € 15,00 (inclusief BTW)
Overzicht

Droge en warme voeten met alpaca wollen ski-sokken op de piste! 
Deze skisokken hebben een goede pasvorm, zijn van hoogwaardige kwaliteit, zitten heerlijk zacht en zijn zeer comfortabel om te dragen. Door het hoge aandeel alpacawol hebben de sokken thermoregulerend effect en houden deze sokken je voeten en kuiten op de juiste temperatuur. 

Materiaal samenstelling:
52% alpacawol
18% schapenwol
17% acryl
11% nylon
2% elesthan

Merk: Apu Kuntur

Wildakker kleuranalyse

Boek nu een kleuranalyse bij de Wildakker en ontdek onder andere welke kleurgroepen jou het beste staan en welke invloed wol op kleur heeft.

Wil je meer weten over de Wildakker kleuranalyse? Kijk dan hier voor meer informatie.

🩷💙🧡💚

Openingstijden

Woensdag 7 oktober
10:00 tot 12:00u

Vrijdag 9 oktober 
11:00u tot 14:00u

meer...

Wij verkopen onze producten niet online. 

Let op: We passen ons concept aan! Daarom shop je nu heel veel producten in de uitverkoop. Wil je er zeker van zijn dat jouw favoriet er nog is? Stuur dan gerust een e-mail via info@dewildakker.nl voor meer informatie over de beschikbaarheid​. Wil je op de hoogte blijven van onze plannen? Volg ons dan op Instagram.

Instagram

Volg ons ook op Instagram en blijf op de hoogte van onze acties, huidige collectie en reguliere openingstijden. 

Neem ook regelmatig een kijkje bij ons Wildakker nieuws 🗞️ op de website.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2016 - 2026 De Wildakker | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel