uitverkocht

Plaid Havanna | Naturel multi

Artikel 5 van 11
€ 89,00 € 62,30 (inclusief BTW)
Overzicht

Plaid Havanna naturel multi is een lamswollen plaid met een ingeweven motief en is mooi afgewerkt met witte franjes. het plaid heeft een mooi kleurverloop van beige naar donkergrijs.

- De plaids zijn heerlijk zacht, hypoallergeen, ventilerend en erg comfortabel.
- Wol bevat van nature olie wat het water- en vuilafstotend maakt.
- De wol is niet gebleekt en er is geen gebruik gemaakt van pesticide en andere toevoegingen.

Merk: Klippan dekens & plaids
Afmeting: 130x200 cm (inclusief de franjes)
Materiaal: 100% lamswol
Kleur: Naturel multi

Korte kleuranalyse

Boek nu een korte kleuranalyse bij de Wildakker en ontdek welke kleurgroepen jou het beste staan. Kijk hier voor meer informatie.

Openingstijden

Vanaf juni t/m augustus houden wij een zomerstop. In deze periode ben je van harte welkom op afspraak. Op 12 juli vieren we nog een gezellig zomerfeestje, dus kom vooral langs en shop nog wat wolletjes voor de zomervakantie💛

ZOMERFEEST 
Zondag 12 juli
13:00u tot 16:00u

meer...

Wij verkopen onze producten niet online. 

Let op: We passen ons concept aan! Daarom shop je nu heel veel producten in de uitverkoop. Wil je er zeker van zijn dat jouw favoriet er nog is? Stuur dan gerust een e-mail via info@dewildakker.nl voor meer informatie over de beschikbaarheid​. Wil je op de hoogte blijven van onze plannen? Volg ons dan op Instagram.

Instagram

Volg ons ook op Instagram en blijf op de hoogte van onze acties, huidige collectie en reguliere openingstijden. 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2016 - 2026 De Wildakker | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel