Klippan ecowollen plaids.
Als het gaat om duurzaamheid en warmte gaat er niets boven pure wol, alleen de fijnste wollen vezels worden verwerkt in de plaids van Klippan. De lamswol komt uit New Zeeland en is terug te herleiden naar de individuele "farms" waar de dieren zijn opgegroeid. De schapen worden niet middels de mulesing methode geschoren en de wol is vrij van chemicaliën gewassenen er is geen bleekmiddel gebruikt.
Er worden geen concessies gedaan op het gebied van kwaliteit en de afgelopen jaren heeft Klippan zich geconcentreerd op het zo millieuvriendelijk mogelijk maken van de producten met succes. Zo is o.a. het energieverbruik de afgelopen 5 jaar gedaald met 50%.
- Plaid Loop | Pea Green€ 86,00
- Plaid Loop | Hot pink€ 86,00
- Plaid Vinga | Roze€ 86,00
- Plaid Harald | Mauve/lila€ 86,00
- Plaid Knut | Rose brown€ 86,00
- Plaid Gooseye | Pink€ 81,00
- Plaid Gooseye | Oranje€ 81,00
- Plaid Freja | Grijs€ 86,00
- Plaid Havanna | Green multi€ 86,00
- Plaid Stella | Cactus€ 86,00
- Plaid Stella | Smokey Blue€ 86,00
- Plaid Stella | Rust€ 86,00
- Wollen deken Moose | Grey/white€ 128,50
Openingstijden
U kunt ons bezoeken op afspraak of tijdens onderstaande openingstijden:
MEI
Vrijdag 19 mei
11:00u tot 14:00u
Vanaf heden zijn de deuren van onze webshop gesloten. Uiteraard blijven jullie van harte welkom in onze fysieke winkel waar we jullie blijven voorzien van mooie wollen producten en advies.