Zweedse sokken | 70% wol

Artikel 17 van 17
€ 16,95 (inclusief BTW)
Overzicht

Deze dikke wollen Zweedse sokken van het merk Woolwear Scandinavie zijn een must-have voor de winter en liefhebbers van Zweden. Geproduceerd met 70% wol, bieden deze sokken comfort en warmte voor je voeten. De hoge kwaliteit wol houdt je voeten droog en warm, wat ze perfect maakt voor zowel binnen als buiten.

Het Zweedse patroon in de kleuren blauw, grijs en geel met een charmant blauw hart, geeft deze sokken een vrolijke uitstraling. Het stijlvolle boord heeft een subtiel detail van de Zweedse vlag, wat deze sokken de perfecte keuze maakt voor liefhebbers van Zweden 🇸🇪

Deze sokken zijn niet alleen praktisch, maar ook een prachtig cadeau voor Zweden-fans en iedereen die houdt van Scandinavisch design. 

Merk: Woolwear

Openingstijden

Vrijdag 24 april
11:00u tot 14:00u

Zondag 26 april
13:00u tot 16:00u

meer...

Wij verkopen onze producten niet online maar heten jullie van harte welkom in onze fysieke winkel. Komen de openingstijden niet gelegen dan ben je van harte welkom op afspraak. 

Let op: We passen ons concept aan! Daarom shop je nu heel veel producten in de uitverkoop. Wil je er zeker van zijn dat jouw favoriet er nog is? Stuur dan gerust een e-mail via info@dewildakker.nl voor meer informatie over de beschikbaarheid​. Wil je op de hoogte blijven van onze plannen? Volg ons dan op Instagram.

Instagram

Volg ons ook op Instagram en blijf op de hoogte van onze acties, huidige collectie en reguliere openingstijden. 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2016 - 2026 De Wildakker | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel